Beaugel 9 CAMEMBERT - na 5l mléka

 
  • 1 z 2
 

ťapka - krátký popis Camembert nebo u nás Hermelín chce zkusit každý český sýrař.  Tento sýr máme tak moc pod kůží, že nemůžeme jinak :-)!

Kompletní kultura sýr typu Camembert.  Typický jemný kožíšek a tekutá textura uvnitř nám doslova učarovala. Výběrem použitých kultur máme možnost ochutnat i chuť, která se blíží té francouzské. A postup je volen tak, že i zrání má velké naděje na úspěch.  

Kultura obsahuje kompletně vše, co potřebujete. Syřidlo, chlorid vápenatý, zaočkovací i zrací kultury a návod k výrobě tlačítko - více info

Cena 78,51 Kč / ks bez DPH
95 Kč / ks    
Kód produktu 671
Kategorie řada Beaugel
 

BEAUGEL 9 - CAMEMBERT - NA 5L MLÉKA          ťapka - popis

Kompletní kultura pro sýr Camembert.

 


 Beaugel 9 je unikátní soubor kultur, vybraných podle chuti francouzského Camembertu. Tuba obsahuje syřidlo, kultury k zakysání i zrání, chlorid vápenatý a plnidlo (sušené mléko). Postup výroby je přizpůsoben tomu, že dáváte do mléka vše najednou.

Camembert, sýr s bílou plísní na povrchu. Vysoký bílý kožich, který je schopen změnit tuhý vnitřek sýru až do tekuté konzistence. Chuť se pohybuje od jemné až po velmi pikantní, v závislosti na tom, jak dlouho mu dovolíme pozvolna prozrávat. 14 - 21 dnů by mělo stačit na to, abychom byli spokojeni s výsledkem.

"Camembert je na výrobu jeden z nejsložitějších sýrů.": řekl pan Coquard, když nás navštívil. Bez ohledu na to, však pro nás namíchal kulturu, která nese chuť Francie. Postup zjednodušil, co to šlo a tak se můžeme bez obav do výroby pustit i doma.


 NÁVOD NAJDETE VEDLE V ZÁLOŽCE SOUBORY, VIDEONÁVOD NÍŽE

Tuba je určena pro 5l mléka.

Minimální trvanlivost: 6 měsíců při skladování v lednici, nebo 2 roky v mrazáku.

Výrobce: Ets. Coquard, Francie


Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.