Videokurz - Výroba sýrů

 
Novinka Efekt lupa
 

Chcete, aby Váš sýr byl skutečný Sýr? Jako Gouda, Niva, Mozzarella, Crotin a spousta dalších? Videokurz Vám pomůže pochopit, čím se tyto sýry odlišují, jaká je jejich výrobní technologie. Nebudete se muset držet pouze receptury, prostě budete vědět, jak takové sýry dělat! 

ťapka - krátký popis Když pochopíte technologii, je jedno zda budete dělat sýry pro radost nebo pro zákazníka. Vždy budete profesionál!  tlačítko - více info

IMG_1962 - kopie

Cena 2 855,37 Kč / ks bez DPH
3 455 Kč / ks
Kód produktu 2267
Kategorie E-booky, Videokurzy, Kurzy
Položka byla vyprodána...
 

Videokurz výroby sýrů - Domácí sýrař          ťapka - popis

Prvotně je tento kurz vytvořen pro domácí výrobce sýrů. Pro ty, kteří si dělají sýry pro sebe, protože chtějí něco lepšího. Ale když jednou pochopíte podstatu výroby, je jedno jestli zpracováváte 20 litrů mléka nebo 2000. To už je jen o množství :-).


 Lektor a autor Petr Rys úvodem řekl: "Vytvořit sýr znamená pro spoustu lidí pouze to, že do mléka nalijí citron. Tento způsob je jednoduchý a většinou i funguje. Pokud ale chcete, aby Váš sýr byl skutečný sýr jako Gouda, Niva nebo Mozzarella musíte na to jinak.

Kde se to naučit? Ideálně samozřejmě v živých kurzech, nebo od lidí, kteří to již umí. Toto řešení ale nemusí být ideální pro každého, zvlášť pokud se nechcete trmácet desítky kilometrů."


Po zaplacení kurzu Vám přijde do mailové schránky přístup k video kurzu. Prodejce není plátce DPH. Nelze zakoupit s ostatním zbožím.

Ukázku z videokurzu je možné objednat ZDARMA na www.domacisyrar.cz.

 video kurz - 25 videívideo kurz - co se naučítevideo kurz - bonusy

 Obsah kurzu:

video kurz - lekce
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.