Info COVID-19 aktuálně

Info COVID-19 aktuálně k objednávkám, zasílání a dezinfekci:

 

ZASÍLÁNÍ A PLATBY:

Platby jsou možné dočasně jen převodem. Možnosti výběru dobírek jsou velmi omezené a každý dopravce k tomu zaujímá svůj vlastní přístup, který se může měnit z hodiny na hodinu. Údaje k platbě zasíláme až ve chvíli kdy víme, že zboží pro Vás bude k dispozici.

Sýrařské objednávky se snažíme odbavovat co nejrychleji.

DEZINFEKCE:

POLANA - První várky jsme poslali a další by měly být k odesílání cca 31.3.

Anti-Covid HaO - První várka k odeslání cca 27., 30.3.

K dezinfekci Polana, někteří zákazníci už ji mají a jsou spokojeni, vypadá to, že poměrně šetrná k pokožce rukou. Tedy nejsou žádné obavy z hlediska kvality. Dodávky jsou ze zahraničí a bylo velmi problematické vyřešit vůbec možnost dovozu, nikoliv z české strany, ale ze strany země původu. Ale to se snad podařilo úspěšně domluvit a dodávky by měly mít určitou pravidelnost. Tedy bychom měli být schopni postupně Vaše objednávky odbavovat.

Anti-Covid HaO - připravena pro aktuální situaci v ČR.

Objednávek se nakupilo opravdu velké množství, ale není jiná možnost, jak je evidovat, než je přijmout a aktuálně Vás informovat o stavu.

Děkuji za Vaši trpělivost a případné změny pište do mailu.

S přáním krásných jarních dnů, Katka Mašátová, 724574942.

Provozovatel webu Synergetic s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace