Nátěr na sýry - Delvocoat bílý - 1kg

 
 

Vhodný pro povrchové ošetření tvrdých a polotvrdých sýrů. Po zaschnutí vytvoří na sýru ochranou vrstvu hezké svěží bílé barvy, mírně transparentní (průhlednou). tr.-ťapka náp+oř. - kopie S vyšším množstvím Natamicinu proti plísním a kvasinkám než nátěru tipy Plasticoat. tlačítko - více info

Cena 338,84 Kč / ks bez DPH
410 Kč / ks
Kód produktu 801
Kategorie Nátěry
 

Nátěr na sýry Delvocoat - bílý    tr.-ťapka náp+oř. - kopie

 

S vyšším množstvím Natamicinu proti plísním a kvasinkám. Vodou ředitelný.
Vhodný pro povrchové ošetření tvrdých a polotvrdých sýrů. Po zaschnutí vytvoří na sýru ochranou vrstvu hezké svěží bílé barvy, mírně transparentní (průhlednou).

 

Výhodou je snadné a rychlé použití, kdykoliv potřebujete. Vyšší obsah Natamicinu poskytuje účinější a delší ochranu proti kvasinkám a plísním.

Kombinací různých barev nátěrů docílíte zajímavých efektů. Sýry tak mohou být zajímavé a odlišné.

 


 Natírat můžete sýry i porcované ... po načnutí, před prodejem a pod.

Sníží ztrátu hmotnosti v průběhu zrání. Plasticoat lze využít i k dekorativním účelům, např. zvýraznění vzoru na povrchu sýra.


 

Balení 1kg v plastové dóze se šroubovacím uzávěrem, pro opakované používání. Nanáší se štětcem nebo houbičkou. V případě potřeby je možné ho zředit vodou.

 

Nátěr umožňuje přírodní zrání. Chrání sýry před napadením plísněmi a mechanickým poškozením při manipulaci.

Obsahuje vyšší množství přírodního antimikotika Natamicinu než Plasticoat. Natamicin je přírodní látka, která pozastavuje růst a množení plísní a kvasinek.

Sníží ztrátu hmotnosti v průběhu zrání. Lze ho využít i k dekorativním účelům, např. zvýraznění vzoru na povrchu sýra.

Můžete nanášet v jakémkoliv stupni zrání v několika vrstvách. V dodávané konzistenci je vhodný k přímému ručnímu nanášení, ale v případě potřeby je možné ho ředit vodou. Nátírání se opakuje během zrání v závislosti na délce zrání a opotřebení nátěru, případně jeho popraskání v důsledku nízké vlhkosti v prostorách zrání. Vlhkost ve zrání je nutné dodržet totožnou s podmínkami platnými pro ošetřované sýry, jinak dojde k vyschnutí nátěru a jeho popraskání.

 


 Před konzumací nátěr ze sýru oloupejte nebo jinak vhodně odstraňte.


 

Doba zaschnutí jedné vrstvy: 6 -12h. Doba závisí na vhlkosti sýru a vlhkosti a teplotě prostředí.

Natřete jednu polovinu sýru, po zaschnutí otočte a natřete druhou polovinu tak, aby se vrstvy překrývaly. Natírejte tolik vrstev, aby byla vrstva souvislá bez trhli a mezer. Toto není nutné při finální dekoraci sýru.

I přes ošetření je nutné sýry ve zrání kontrolovat, zda zrání probíhá v pořádku. 


Minimální teplota při nanášení: 6-7°C.

 

Skladování: uzavřené balení skladovat při teplotách 5-25 °C. Nesmí zmrznout!

Skladovací doba: minimální trvanlivost 8 měsíců od data výroby

Minimální doba trvanlivosti znamená, že výrobek je možné používat i po skončení této lhůty. Jen po tuto dobu výrobce garantuje nezměněné vlastnosti a plnou účinnost. V tomto případě se to týká hlavně obsahu Natamicinu. Pokud je nátěr skladován ve vhodných podmínkách, dle našich zkušeností je použitelný několikanásobně déle.

 

Složení: kopolymerová disperze
Barva: bílá

Při potřísnění a ošetření náčiní: je omyvatelný, pokud nezaschl.


 

Způsob aplikace je totožný, jako u Plasticoatu, proto přikládáme video, které pomůže při využití:


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
 
Provozovatel webu Synergetic s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace