Trigon-kanystr 5l antibakteriální mycí přípravek na ruce - neparfemovaný

 
 

tr.-ťapka náp+oř. - kopie Neparfemovaný mycí přípravek na ruce s obsahem glycerinu. Rychlý, šetrný, účinný. Ekonomické balení tlačítko - více info

Cena 1 008,26 Kč / ks bez DPH
1 220 Kč / ks
Kód produktu 1783
Kategorie Osobní - přípravky
 

TRIGON - kanystr 5 litrů                                 tr.-ťapka náp+oř. - kopie

 

Neparfemovaný mycí a desinfekční přípravek na mytí rukou. Z parfemovaných přípravků je možné vůni přenést na výrobky. Sýry jsou pro přejímání pachů velmi vnímavé. 

Obsahuje glycerin, který ochraňuje pokožku při častém používání a zpětně hydratuje. Vhodný pro časté používání.

Omývání rukou v průběhu výroby je velmi důležité, aby nedocházelo k vzájemnému přenosu bakterií z místa na místo, tak zvané křížové kontaminaci.

Obzvláště při opuštění sýrarny a příchodu zpět je vhodné si před saháním na výrobky ruce umýt a to až na místě i při používání rukavic, neboť při jejich nasazování může dojít k jejich kontaminaci.

Desinfekce a mytí je rychlé, účinné a šetrné. Vytváří vydatou krémovou pěnu. Trigon je možné použít do dávkovačů na tekutá mýdla. Je dobře účinný v měkké i tvrdé vodě, ve studené i teplé.

Biocidní tedy ochraný účinek přetrvává i po osušení rukou. Ve výrobě je však vhodnější ruce nechat osychat volně bez utírání, jen okapat. Obvykle stále stejně pracujeme s mokrými nebo vlhkými materiály. Snížíte tak riziko přenosu bakterií.

 

Je vysoce účinný proti bakterii Staphylococcus aureus (MRSA), tedy Zlatému Stafylokoku.

 

Je plně biologicky odbouratelný. Neobsahuje dráždivé chemikálie ani rozpouštědla. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
 
Provozovatel webu Synergetic s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace