FB18 - 3,7kg, Mozzarella

 
  • 1 z 4
 

Velmi pevná forma určená ke konečnému vytvarování taženého sýra nebo másla. Hladká - bez vzoru, jedna strana rovná, druhá kulatá.

Cena 235,54 Kč / ks bez DPH
285 Kč / ks    
Kód produktu 325
Kategorie Tažené sýry, máslo - plast
 

FB18 - 3,7kg, Mozzarella                   tr.-ťapka náp+oř. - kopie

 

Velmi pevná forma určená ke konečnému vytvarování taženého sýra nebo másla. Hladká - bez vzoru, jedna strana rovná, druhá kulatá. Popřípadě vytvarujeme kulatý tvar v celé délce.
Nemusíme formu ani naplnit celou, při vytvarování si můžeme pomoci přilitím teplé vody přímo do formy. Když jsme s tvarem spokojeni vodu vylijeme a necháme sýr trochu zchladnout, aby se nedeformovat při přendavání do solné lázně.

 

Velikost vhodná pro obchodní balení a další porcování nebo prostě, když děláme pořádný kus sýru. Možno i tvrdšího k dalšímu zrání.

Tvar v této velikosti umožňuje plátkovat na kráječi nebo porcovat na pravidelné plátky nožem, případně díl dle požadavku zákazníka.

Forma je velmi pevná, vhodná k lisování. Lisováním tažné hmoty dosáhnete stejnoměrné a celistvé konzistence. V této fázi by bylo možné sýr nebo máslo dekorovat vytlačením vzoru nebo firemní značky.

Lisovat je možné několik forem najednou, vedle sebe i nad sebou po proložení pevnou podložkou.


Rozměry:

Šířka 90 mm
Délka 320 mm
Výška 90 mm

 

Konečná velikost sýru při úplném naplnění formy a dosednutí zaoblených dílů přibližně 3,7kg.

Provedení: hladká - bez vzoru, hranatá forma bez dna.

Materiál: PP vhodný pro styk s potravinami.


Více o výrobě tažených sýrů se dozvíte na kurzu - "Tažené sýry" - na stránkách www.dobrykurz.cz - náplň kurzu najdete pod tímto odkazem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
 
Provozovatel webu Synergetic s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace