USB datalogger

 
 

Nezáleží na tom, kde budete tento přístroj používat – v obytných místnostech, ve skleníku, ve vinném sklepě, v teráriu nebo v rozvodných skříních atd. – tento malý měřící přístroj Vám zajistí, že budete mít údaje o teplotě a o vlhkosti vzduchu pod stálou kontrolou.

Cena 2 066,12 Kč / ks bez DPH
2 500 Kč / ks
Kód produktu 14
Kategorie Teploměry, vlhkoměry
 

USB datalogger DL-121TH - teploměr a vlhkoměr

 

Nezáleží na tom, kde budete tento přístroj používat – v obytných místnostech, ve skleníku, ve vinném sklepě, v teráriu nebo v rozvodných skříních atd. – tento malý měřící přístroj Vám zajistí, že budete mít údaje o teplotě a o vlhkosti vzduchu pod stálou kontrolou. S tímto zařízením je možné dlouhodobě evidovat tyto údaje i na těžko přístupných a vzdálených místech. Tento záznamník je vybaven USB-portem, pomocí kterého můžete naměřené hodnoty vyhodnotit v počítači a znázornit je graficky na jeho monitoru pomocí dodaného programu nebo je uložit do počítače pro další zpracování.

Tento program vypočítává rovněž teplotu rosného bodu a teplotu odpařování neboli teplotu tzv. mokrého teploměru.

Díky své velikosti a jednoduchosti použití najde tento záznamník bohaté využití jak při dlouhodobém měření teploty a vlhkosti ve skladovacích prostorách, tak i pro krátkodobější zjišťování lokálních klimatických podmínek.


Specifikace:

Rozsah měření teplota: -40 až 70 °C, vlhkost: 0 až 100 %
Rozlišení teplota 0,1 °C, vlhkost 0,1 %
Maximální počet záznamů 16 000 (teplota), 16 000 (vlhkost)
Přesnost měření teplota: ± 1 °C (0 až 40 °C), jinak ± 2,5 °C; vlhkost ± 3 %
Reakční doba teplota: cca 20 sekund, vlhkost: cca 5 sekund
Rozměry 130 x 30 x 25 mm
Hmotnost 20 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
 
Provozovatel webu Synergetic s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace