Věrnostní program Coquard

 

 

Daří se Vám výroba sýrů a jogurtů z kultur Coquard? Nakupujte je levněji!

 

Startovní sleva 3% pro každého přihlášeného.

 


Nákup za kultury Coquard:
- nad 3.000,- Kč sleva 3%
 
- nad 5.000,- Kč sleva 5%
 
- nad 10.000,- Kč sleva 10% 

Jak se zařadit do programu:

REGISTRACE - Přihlaste se formulářem z e-shopu dobrykolonial.cz (viz. níže). Zařadíme Vás do mapy "Dělám sýry z kultur Coquard" (viz. níže).

Zvolte si datum, od kdy chcete být do programu zařazeni, tzn. ZVOLÍTE SI SVŮJ ROK COQUARD. Můžete zpětně od 1.1.2016 vybrat jakékoliv datum. Zohledníme Vaše nákupy od zvoleného data.

START - Ihned od přihlášení máte startovní slevu 3% na všechny kultury Coquard, tedy i pro řadu Beaugel (sleva nebude zohledněna za nákupy zpětně, bude jen započtena vydaná hodnota za kultury Coquard). Ta bude platit po celý VÁŠ rok nebo do té doby než překročíte hranici pro vyšší slevu.

AKTIVITA - Sledujte aktivně výši svých prodejů, máte-li dojem, že jste se dostaly do vyšší slevové skupiny, požádejte o kontrolu Vašeho účtu. Výše nákupů za kultury budete mít vyčíslené na faktuře. Ty máte uloženy ve své klientské sekci.

POZOR NA VÍCE REGISTRACÍ - nákupy budou sledovány pouze na registraci, která souhlasí s registrací na mapě "Dělám sýry z kultur Coquard". Proto pozor, zda máte registrací více a nenakupujte vždy na jednu.

Nákupy budou vyhodnocovány jednou ročně a to k datu VAŠEHO ROKU COQUARD. Na další rok startujete se slevou, které jste dosáhly v předchozím VAŠEM roce. Můžete se dostat v průběhu období do vyšší slevové skupiny. Nebo pokud se neudržíte v té, které jste dosáhly, budete pak na následující období přeřazeni do skupiny nižší.


 Mapa "Dělám sýry z kultur Coquard"


Přihláška do Věrnostního programu Coquard:

Jméno a příjmení* Nevyplňujte toto pole:
E-mail, který máte zadaný u Vaší registrace*
Napište nám, jaké sýry vyrábíte z kultur Coquard*
 

Příklad fungování věrnostního programu:

Tonda se přihlásil do programu 1.5.2016 se zpětným datem 1.2.2016. Startuje na slevě 3% na každý další nákup kultur Coquard a to ve svém roce Coquard (tj. 1.2. - 31.1.). Od 1.2.2016 utratil za kultury 1000.-Kč. K 1.10.2016 nakoupil kultury za další 4000.-Kč. Posouvá se tedy do vyšší slevové skupiny 5% (od každého dalšího nákupu) a má tedy od 1.2.2017 stratovní slevu 5% na každý nákup kultur Coquard. Když v následujícím SVÉM roce jeho nákupy neklesnou pod hranici 5000.-Kč, sleva 5% mu zůstává na další JEHO rok Coquard (tedy v případě Tondy 1.2. - 31.1.). Když nedosáhne 5000.-Kč jeho sleva na další JEHO rok bude dle výše nákupů, tedy buď 3000.-Kč (když v jeho předchozím roce utratil 3000.-Kč)  nebo i zpět na slevu za registraci v obchodě, tj. 2%.

VÝHODA STARTOVNÍ SLEVY 3% PLATÍ POUZE PŘI PRVNÍM VSTUPU DO PROGRAMU.