Slevy

Aby sleva byla načtena je nutné se přihlásit registrací, ke které je přiřazena, tj. mailem použitým při vytvoření registrace a heslem. To, že si Váš vyhledávač pamatuje Vaše kontaktní údaje, neznamená, že jste přihlášení. Musíte v odkazu "Přihlásit" vyplnit email a heslo. 

Tyto údaje Vám po vytvoření registrace přijdou na použitý mail. Pokud si nepamatujete heslo, můžete si ze systému nechat zaslat nové a to si poté změnit na Vaše obvyklé, lépe zapamatovatelné. Jednou použitý mail, už nelze znovu pro další registraci použít. Je nutné použít jiný nebo si nechat původní registraci zrušit.


2% - automaticky při registraci i pro všechny Vaše objednávky:

Sleva bude přiřazena k Vaší nové registraci automaticky. Pro uplatnění slevy, již při 1. objednávce, je nutné se zaregistrovat před uskutečněním prvního nákupu a přes přihlašovací údaje zaslané na Váš e-mail se přihlásit. Pro využití slevy na další nákupy je nutné se přihlásit přes Vaši registraci před každým nákupem. Po přihlášení se Vám ceny v e-shopu zobrazují již se slevou.


5% - při nákupu nad 10 000.-Kč (počítáno bez poštovného):

Sleva bude zadávána manuálně před schválením Vaší objednávky a zobrazí se Vám po obdržení schvalovacího mailu. Tuto slevu nelze uplatnit na všechno zboží. Je-li Vaše objednávka vyšší než 10 000.-Kč a obsahuje zboží, na které se sleva nevztahuje, bude Vám sleva poskytnuta na ostatní zboží v objednávce mimo zboží, na které nelze tuto slevu uplatnit. Zboží, u kterého nelze tuto slevu 5% uplatnit je vyznačeno poznámkou "Nevztahuje se sleva 5%!" u jeho popisu a v nadpisu zboží "BEZ SLEVY 5%".


7% - při nákupu nad 10 000.-Kč (počítáno bez poštovného), který jste uskutečnili přes Vaši registraci (2% + 5%):

Je-li Vaše objednávka vyšší než 10 000.-Kč a obsahuje zboží, na které se sleva 5% nevztahuje, bude Vám sleva 7% poskytnuta na ostatní zboží v objednávce mimo zboží, na které nelze tuto slevu uplatnit. Na toto zboží bude poskytnuta sleva ve výši 2%. Zboží, u kterého nelze tuto slevu 5% uplatnit je vyznačeno poznámkou "Nevztahuje se sleva 5%!" u jeho popisu a v nadpisu zboží "BEZ SLEVY 5%".


5% - pro účastníky kurzu při nákupu na místě

Každý účastník kurzu při nákupu, který uskuteční na místě dostane slevu 5% bez ohledu na výši objednávky.


Spolupráce s obchodníky

Pro naše obchodní partnery máme podmínky individuální. Základní informace je možné získat po doptání u nás.


 

Na slevy nevzniká právní nárok. Provozovatel e-shopu má právo výši slev kdykoliv změnit nebo je zrušit. Více v obchodních podmínkách.