Vrácení zboží

Vrácení zboží nebo-li Odstoupení od smlouvy v rámci zákonné 14 denní lhůty. 

Zákazník může vrátit zboží do 14 dnů od jeho převzetí, tj. musí být doručeno nejdéle 14. den po jeho převzetí. Zboží musí být doručeno v obalu, který jeví známky pouze běžného šetrného otevření, nepoužívané, kompletní, včetně příslušenství (záruční list, návod a pod.) a nesmí jevit známky používání. Je nutné doručit také potřebné doklady, tj. kopii dokladu o koupi a dopis s textem výslovně požadujícím odstoupení od smlouvy - můžete využít formulář níže. Odstoupení od smlouvy nelze využít u zboží, které podléhá rychlé zkáze nebo to z jeho povahy není možné. V našem obchodě jsou to především mlékárenské kultury, syřidla, chlorid vápenatý a podobné zboží, u kterého není možné ověřit neporušení obalu, kompletní množství a původní obsah bez použití speciálních prostředků a rozborů.

Vrácení zboží nelze využít u zboží zakoupeného a osobně převzatého v obchodě www.dobrykolonial.cz na adrese skladu Žižkova 1059, 39501 Pacov. Vrácení zboží nahrazuje možnost osobního výběru a prohlídky zboží před jeho koupí.

Lhůty vyřízení : Odstoupení od slouvy bude vyřízeno obvykle do 10 prac. dnů po obdržení požadavku na odstoupení od smlouvy a doruční zboží, nejpozději však do 30 prac. dnů. 

Postup : Při odstoupení od smlouvy zakoupeného zboží stáhněte formulář ve formátu PDF a vyplněný přiložte k zásilce s vráceným zbožím. Dále přiložte fakturu o nákupu zboží, případně naskenujte a zašlene na e-mail. 


Adresa obchodu : Synergetic s.r.o., Žižkova 1059, 39501 Pacov

Kontaktní e-mail : dobrykurz@gmail.com

Telefon : 607075035, 724574942


Formulář odstoupení od smlouvy ke stažení: Ostoupení od smlouvy.pdf

 

 

Podrobnější informace o odstoupení od smlouvy najdete v Obchodních podmínkách bod 2, odstavec - Vrácení zboží.