Koření Cibule bílá plátky 100g

 
 

Cibule bílá, sušené plátky. Využijeme při nakládání sýrů do nálevů. ťapka - krátký popis Bez cibule si nelze kuchyni představit. Rozšířená po celém světě a používá se jako základ mnoha omáček, polévek, gulášů, dušené zeleniny atd. Všechny její části obsahují intenzivní silice, chuťové i aromatické. Při tepelné úpravě jde její chuť do sladka. Syrovou v kombinaci s cukrem či medem využijeme pro přípravu sirupu k uvolnění kašle. tlačítko - více info

Cena 31,30 Kč bez DPH
36 Kč / ks    
Kód produktu 867
Kategorie Jednodruhové koření
 

KOŘENÍ Cibule bílá plátky

 

Cibule bílá, sušené plátky. Využijeme při nakládání sýrů do nálevů. ťapka - krátký popis Bez cibule si nelze kuchyni představit. Rozšířená po celém světě a používá se jako základ mnoha omáček, polévek, gulášů, dušené zeleniny atd. Všechny její části obsahují intenzivní silice, chuťové i aromatické. Při tepelné úpravě jde její chuť do sladka.

Cibule dodává minerály, všeobecně stimuluje a podporuje činnost žláz a je známá svými antibiotickými účinky. Syrovou v kombinaci s cukrem či medem využijeme pro přípravu sirupu k uvolnění kašle. Jedna stará moudrost zni: "Člověk spíše může vařit bez ohně než bez cibule."


 

Složení: CIBULE PLÁTKOVÁ (Allium cepa)

Balení: sáček 100g

Země původu: Indie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: