Paster malý FJ15 na 15 litrů + 1nádoba s poklicí (BEZ SLEVY 5%)

 

Malý, rychlý, jednoduchý pasterizační hrnec pro domácí a faremní výrobu. ťapka - krátký popis S použitím další nádoby lze poměrně rychle mléko pasterovat a zchadit na výrobní teploty i po částech.

Digitální nastavení teplot se zvukovým signálem. Součástí 1 nerez nádoba s poklicí, teploměr, hadice pro přívod a odtok vody. tlačítko - více info

Cena 10 123,97 Kč / ks bez DPH
12 250 Kč / ks    
Kód produktu 2080
Kategorie Pastery
 

Pastér FJ15 na 15l mléka + 1 nerez nádoba s poklicí        ťapka - popis

 

Dvouplášťová nádoba s digitálně řízeným ohřevem vody. Digitálním termostatem nastavíte teplotu a čas, po kterou je třeba teplotu udržovat. Ukončení programu oznámí zvukový signál. Teploty při zchlazování je možné kontrolovat teploměrem.

Snadné napouštění vody z běžné baterie přes pryžovou objímku bez šroubení, pouze nasadit. Naplnění vodou poznáte, když začne vytékat přepadem do odtokové hadice. Stejně tak probíhá chlazení, tedy přepouštěním studené vody pláštěm pasteru. Teplou vodu po pasteraci lze dále využít např. k mytí a úklidu. Hadici pro přívod vody lze prodloužit a pastér tak nemusí být umístěn přímu u zdroje vody. Odtokovou vodu lze jímat do nádoby.

Výhodou je možnost dokoupení další vnitřní nádoby s poklicí, pak můžete pasterovat větší množství mléka postupně buď pro jednu výrobu nebo pro rozličné várky, tedy různé druhy sýrů, které chcete vyrábět. 


 Kvalitní a pohodlná výroba:

Pastér FJ15 + vodní lázeň = výrobník pro polotvrdé a trvdé sýry

Pastér FJ15 + kultivační box FromaYog = výrobník pro tvarohové zrající sýry

Pastér FJ15 lze využít i pro výrobu Ricotty ze syrovátky po výrobě


Kapacita:  pro rychlý průběh 14l. Možno až 16l, ale je potřeba počítat s prodloužení doby ohřevu a schlazení.

příkon 2,5kW
napětí 230V
maximální teplota vody 92°C
rozměry průměr 32 x výška52cm
váha 6kg
materiál nerez

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
 
Provozovatel webu Synergetic s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace