Rádi bychom Vás informovali, že vhledem k situaci ve Francii a vánočním svátkům nedokážeme naskladnit chybějící mlékárenské kultury do konce tohoto roku. Kultury budou naskladněny začátkem příštího roku. Kultury si můžete bez problémů objednávat, ale je potřeba počítat s doručením začátkem ledna 2019.

Válec odměrný PP - 250 ml

 
  • 1 z 2
 

ťapka - krátký popis Válec je vhodný k odebrání vzorku ze solné lázně ke kontrolnímu měření koncentrace soli. Koncentraci změříte hustoměrem.

Cena 146,28 Kč / ks bez DPH
177 Kč / ks    
Kód produktu 137
Kategorie Hustoměry
 

Válec odměrný PP -  250 ml    ťapka - popis

 

Válec je vhodný k odebrání vzorku ze solné lázně ke kontrolnímu měření koncentrace soli.
Koncentraci změříte hustoměrem.

 

Nasolováním sýrů se koncentrace solné lázně snižuje a je potřeba sůl doplňovat. Roztok k nasolování sýrů by pro správné nasolení měl být kolem 20% soli. Hustoměr je kalibrován na měření při teplotě 20°C, nemusím tedy hýbat s celou solnou lázní, ale stačí odebrat vzorek a kontrolovat ho při požadované teplotě.


Materiál: plast

Výška: 315 mm


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole:
 
Provozovatel webu Synergetic s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace