Rádi bychom Vás informovali, že vhledem k situaci ve Francii a vánočním svátkům nedokážeme naskladnit chybějící mlékárenské kultury do konce tohoto roku. Kultury budou naskladněny začátkem příštího roku. Kultury si můžete bez problémů objednávat, ale je potřeba počítat s doručením začátkem ledna 2019.

Čistící a dezinfekční roztok pro mlékárenství HI70641 na pH elektrody - 50ml

 
 

Roztok pro čištění pH elektrod od používaných pH metrů vhodný pro mlékárenské provozy. ťapka - krátký popis Rozpouští bílkoviny, tuky, anorganické usazeniny a další. tlačítko - více info

Běžná cena 135 Kč
Ušetříte 9,45 Kč (–7 %)
Cena 103,76 Kč / ks bez DPH
125,55 Kč / ks    
Kód produktu 2149
Kategorie pH metry, pH papírky, příslušenství
 

Čistící a desinfeční roztok HI70641 pro pH elektrody, 50ml   ťapka - popis

 

Eletrody používané u pH metrů je potřeba udržovat v čistotě. Nejen kvůli přenosu bakterií, ale i pro přesnost měření.

Elektrody je vhodné opláchnout čistou vodou ihned po použití. Rozhodně na nich nechávejte zaschnout zbytky mléka nebo sýřeniny. Tím může dojít i k jejich zničení.

Pro dobré výsledky a přesnost měření je vhodné jednou je občas ponořit do elektrodu do čistícího roztoku, vhodného pro práci s mlékem. Ten rozpustí zbytky usazenin, mastnotu a nečistoty, které se nepodařilo odstranit běžnou údržbou. 


 Elektrodu ponořte na 10 - 20s do roztoku a opláchněte. Čistící roztok je možné použít opakovaně, ale použitý již nevracejte do původní lahvičky. Tím by došlo ke zbytečnému snížení účinnosti celého balení.

Pro lepší manipulaci je možné elektrodu od pH metru odšroubovat.


Balení:   50ml

Četnost čištění je závislá na intezitě používání.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole:
 
Provozovatel webu Synergetic s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace