e-book: Tvrdé a polotvrdé sýry

 
 

Když řeknete sýr, představíte si bochník. E-book, který Vás podrobněji zavede do výroby sýrů, které chce zkusit každý. Tvrdé a polotvrdé sýry. tr.-ťapka náp+oř. - kopie Malý náhled do technologie - každý bochník nevzniká tím, že je lisovaný pod lisem. tlačítko - více info

Nejste plátci DPH? Je lépe koupit e-book na www.domacisyrar.cz.

 

 

Dostupnost Ve formě e-booku
Cena 295 Kč bez DPH
356,95 Kč / ks    
Kód produktu 20
Kategorie E-booky, Videokurz, Kurzy
 

tvrdé a polotvrdé sýry

autor: Petr Rys tr.-ťapka náp+oř. - kopie

40 stran doprovázených barevnými fotografiemi

Po zaplacení Vám přístup k e-booku ve formátu .pdf přijde do mailové schránky. Pokud objednáváte jiné zboží na dobírku, na e-book Vám přijdou platební údaje samostatně.


O sýrech s oky, horských i extratvrdých ... Parmazán, Grana, Ementál, Gouda, Čedar, Manchego, Gruyeré, Cantal, Reblochon, Saint Nectaire, Beaufort, Abondance a další. Nelisované, lisované v klasických formách i manžetových.

Další informace nebo objednání bez DPH: info


Z obsahu:

Rozdíl mezi tvrdým, polotvrdým a poloměkkým sýrem. Překvapivě, jejich výroba není až tak náročná. Gouda, Čedar, Tomme ... ve které fázi výroby se rozhoduje o chuti, konzistenci a finální podobě. Proč přemýšlet o velikosti sýru. Jaké volit kultury ... termofilní, mezofilní a na co ochranné. Průběh zrání. Plísně, kvasinky ... jsou žádoucí nebo ne? Jaké vybrat formy? Solení - kdy, jak a jak dlouho. Délka a náročnost zrání.

ořez.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: