Papír bílý voskovaný - archy 25x25cm, 35g/m2, 5kg/1750listů

 
  • 1 z 2
 

Nejvhodnější papír pro balení sýrů typu Camembert a dalších měkkých sýrů i tvarohových, zrajících s plísní a pod. Z jedné strany ošetřený slabou vrstvou vosku. Vhodný pro balení potravin.  ťapka - krátký popis Velmi odolný proti vlhkosti. Slabý, jemný, jde s ním dobře balit i měkké sýry.. tlačítko - více info

Nejlepší. Velmi dobře vypadá.

Výhodné balení 5 kg. Cena 135.-/1kg.

Cena 557,85 Kč bez DPH
675 Kč / ks
Kód produktu 5915
Kategorie Papír nad 5kg
 
Papír bílý voskovaný na balení sýrů. Rozměr 25 x 25cm. Síla 35g + 6g vosk/m2. Balení 5kg.         tr.-ťapka náp+oř. - kopie

 

Klasický papír se slabou vrstvou vosku pro balení sýrů s bílou plísní na povrchu typu Camembert a dalších druhů měkkých sýrů.

Zcela bílý. Pevný a slabý, vhodný i pro balení měkkých sýrů tvarohového typu.Pro distribuci a prodej. U Plísňových sýrů je potřeba počítat s tím, že se plísňový kožíšek slehne, proto příliš při balení netlačíme.

Velmi odolný proti vlhkosti a tuku. Nicméně voskovaná je jen jedna strana, pokud je papír ve vlhku delší dobu, nasákne vlhkost z prostředí nebo hranou ze sýru. Tato vlastnost se však dá využít pro udržení vlhkosti u sýrů polotvrdých, pro které bude asi vhodnější využít některý z větších rozměrů.


 

materiál: bělený sulfát a vrstva vosku vhodného pro styk s potravinami, certifikace na vyžádání

balení: 5kg - 1750 listů (+/- 25 listů)

rozměr: 25 x 25cm

síla: 35g + 6g vosk/m2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: