Papír přírodní voskovaný archy 20x20cm, 42g/m2, 5kg/2500listů

 
  • 1 z 2
 

Klasický papír pro balení sýrů typu Camembert a dalších měkkých sýrů i tvarohových, zrajících s plísní a pod. Z jedné strany ošetřený slabou vrstvou vosku. Vhodný pro balení potravin.  ťapka - krátký popis Do určité míry se nepromastí a nepromočí. Slabý, jemný, jde s ním dobře balit i měkké sýry.. tlačítko - více info

Výhodné balení 5kg. Cena 110.-/1kg. ťapka - krátký popis

Cena 454,55 Kč bez DPH
550 Kč / ks
Kód produktu 5571
Kategorie Papír nad 5kg
 
Papír voskovaný na balení sýrů. Rozměr 20 x 20cm. Síla 42g + 6g vosk/m2. Balení 5kg.         tr.-ťapka náp+oř. - kopie

 

Klasický papír se slabou vrstvou vosku pro balení sýrů s bílou plísní na povrchu typu Camembert a dalších druhů měkkých sýrů.

Nebělený, tedy ne úplně bílý. Pevný a slabý, vhodný i pro balení měkkých sýrů tvarohového typu.Pro distribuci a prodej. U Plísňových sýrů je potřeba počítat s tím, že se plísňový kožíšek slehne, proto příliš při balení netlačíme.

Do určité míry se nepromastí se a nepropouští vodu. Nicméně voskovaná je jen jedna strana, pokud je papír ve vlhku delší dobu, nasákne vlhkost z prostředí nebo hranou ze sýru. Tato vlastnost se však dá využít pro udržení vlhkosti u sýrů polotvrdých, pro které bude asi vhodnější využít některý z větších rozměrů.


 

materiál: nebělený papír a vrstva vosku vhodného pro styk s potravinami, certifikace na vyžádání

výhodné balení: 5kg - 2500 listů (+/- 125 listů), cena 110.-kg/1kg

rozměr: 20 x 20cm

síla: 42g + 6g vosk/m2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
 
Provozovatel webu Synergetic s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace