dezinfekce a čištění povrchů a vybavení - POLANA Lobbo 1kg

 
 

Neutrální vícesložkový desinfekční prostředek.  ťapka - krátký popis Náčiní, vybavení, podlahy, stěny, povrchy soukromých i veřejných prostor a provozoven, včetně potravin, skladů krmiv a zemědělských provozů i za přítomnosti zvířat. 

Nanášení rozprašovačem. Povrchy, které jsou v přímém kontaktu s potravinami je potřeba po dezinfekci opláchnout vodou. tlačítko - více info

.

Dostupnost Vyprodáno
Cena 239,67 Kč bez DPH
290 Kč / ks
Kód produktu 5626
Kategorie Plochy a náčiní - přípravky
Položka byla vyprodána...
 

POLANA Lobbo - 1kg 

 

Biocidní, neutrální dezinfekční prostředek. Široké spektrum dezinfekčních účinků. Antibakteriální, antimykotické, ničí viry.


Účinně dezinfikuje při nízkých koncentracích. Pracovní roztoky nejsou agresivní vůči povrchům. Možno použít za přítomnosti zvířat a obsluhy.

ťapka - popis


 

Použití: Dezinfikujeme předem očištěné povrchy. Pracovní roztok nanést z rozprašovače v množství 1l na 3 - 4 m2. Povrch, který je v kontaktu s potravinami před dalším použitím opláchněte pitnou vodou.

Složení: Sodná sůl kyseliny ethylendiamintetraoctové 5-25%. Účinné látky: kvartérní amoniové sloučeniny, Alkyl (C12-C16) benzyldimethylamonium–chloridy v množství 4%.

Ředění: K dezinfekci povrchů je potřeba použít 2 % vodný roztok při době kontaktu 15 minut (baktericidní účinek) nebo 15 minut (fungicidní účinek). Algicidní účinek: 5 – 30 % roztok.

Dezinfekce vybavení a zařízení v potravinářském průmyslu: koncentrace: 1 %, doba kontaktu: 5 - 15 minut

Dezinfekce zařízení a vybavení z veterinární oblasti: koncentrace: 1-2 %, doba kontaktu: 30 minut

Dezinfekce vzduchu: prostředek  nastříkat v koncentraci 1 - 2 % ve formě aerosolu; použít 1,5 – 2 l prostředku na 1000 m3 v objemu.

Boj proti řasám/lišejníkům: Povrchy potažené řasami/lišejníky postříkat 30 % roztokem. Ponechat tak po dobu 1-2 dnů. Po uplynutí této doby, odstranit zbytky mrtvých řas a povrch spláchnout vodou. V přítomnosti řas/lišejníků v zařízeních s uzavřeným okruhem, použít 5 % roztok. 

Balení: láhev plast s přípravkem v množství 1kg

Podobné produkty

  • dezinfekce Desam OX 1l - povrchy a náčiní Kód: 4011
    dezinfekce Desam OX 1l - povrchy a náčiní
    Vyprodáno

    Velmi účinný desinfekční přípravek na bázi aktivního kyslíku. Bez obsahu chlóru, aldehydů a dalších těkavých látek. ťapka - krátký popis Po použití před další výrobou je nutné zařízení nebo vybavení opláchnout. tlačítko - více info

    242 Kč

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: