Plachetka - modrá - PE2-50g/m2; 90x110cm

 
 

Vhodné jako podklad na sýrařské stoly pro podporu odvodu syrovátky, např. při odkapání tvarohu. Jako výplň nebo podklad bezedných forem.

Cena 73,55 Kč / ks bez DPH
89 Kč / ks    
Kód produktu 27
Kategorie Plachetky, tvarožníky
 

Plachta sýrařská modrá

z elastického polyetylenu ozn. PE2, síla 50g/m2


Vhodné jako podklad na sýrařské stoly pro podporu odvodu syrovátky, např. při odkapání tvarohu. Jako výplň nebo podklad bezedných forem. Do forem k lisování s víkem i manžetových je možné ji použít, vhodnější však je slabší v gramáži 35g/m2 - je poddajnější a tvoří menší sklady na sýru.

Od tradičních sýrařských plachetek se liší trojrozměrnou strukturou otvorů kuželovitého tvaru, které velice dobře odvádí syrovátku a zabraňují jejímu zpětnému návratu k sýru nebo tvarohu. Materiál certifikovaný pro použití v potravinářství.


Rozměry: 90 x 110 cm; v případě potřeby jiných rozměrů, budeme řešit individuálně

Materiál: PE2, síla materiálu: 50g/m2


Doporučení k užívání a ošetření :

Před prvním použitím šátky vyperte v běžné dezinfekci a řádně opláchněte studenou vodou. Po opláchnutí lze plachetky okamžitě použít bez osušení. Po použití šátky vypláchněte horkou vodou o teplotě 60 – 70°C, vydezinfikujte a properte ve studené vodě. Plachetky nenavlhnou, materiál je nenasákavý. Nevytahujte okraje šátku při používání, mohlo by dojíj k poškození materiálu. Můžete je libovolně stříhat, netřepí se. Plachetka patří hladkou stranou k sýru nebo tvarohu, při jejich použití je sýr i tvaroh hladký a nelepí se na šátek. Dobře odvádí syrovátku bez nutnosti vysokého tlaku. Šátky lze používat opakovaně až do zničení.


 

Prohlášení o shodě k dispozici na vyžádání.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
 
Provozovatel webu Synergetic s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace