Plachetka - modrá - PE2 trojúhelník 280mm

 
  • 1 z 5
 

Trojúhelníky je možné použít místo formy k vytvarování sladké sýřeniny nebo tvarohu. Výsledný tvar po odkapání je trojúhelník o váze přibližně 200 - 250g.

Cena 37,19 Kč / ks bez DPH
45 Kč / ks    
Kód produktu 28
Kategorie Plachetky, tvarožníky
 

Plachta sýrařská modrá - trojúhelník (jako sáček)

z elastického polyetylenu ozn. PE2, síla 35g/m2


Trojúhelníky je možné použít místo formy k vytvarování sladké sýřeniny nebo tvarohu. Výsledný tvar po odkapání je trojúhelník o váze přibližně 200 - 250g.

Od tradičních sýrařských plachetek se liší trojrozměrnou strukturou otvorů kuželovitého tvaru, které velice dobře odvádí syrovátku a zabraňují jejímu zpětnému návratu k sýru nebo tvarohu. Materiál certifikovaný pro použití v potravinářství.


Rozměry: trojúhelník o straně 280 mm

Materiál: PE2, síla materiálu: 35g/m2

Balení: 5 kusů


Doporučení k užívání a ošetření :

Před prvním použitím šátky vyperte v běžné dezinfekci a řádně opláchněte studenou vodou. Po opláchnutí lze plachetky okamžitě použít bez osušení. Po použití šátky vypláchněte horkou vodou o teplotě 60 – 70°C, vydezinfikujte a properte ve studené vodě. Plachetky nenavlhnou, materiál je nenasákavý. Nevytahujte okraje šátku při používání, mohlo by dojíj k poškození materiálu. Můžete je libovolně stříhat, netřepí se. Plachetka patří hladkou stranou k sýru nebo tvarohu, při jejich použití je sýr i tvaroh hladký a nelepí se na šátek. Dobře odvádí syrovátku bez nutnosti vysokého tlaku. Šátky lze používat opakovaně až do zničení.


 

Prohlášení o shodě k dispozici na vyžádání.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.