Dezinfekce Chirox - sáček 50g na 5l vody

 
 

Aktivní kyslík. ťapka - krátký popis

Univerzální, účinná desinfekce na bázi aktivního kyslíku. Na povrchy i náčiní. Neagresivní, bez zápachu, nezbarvuje materiály. Bez chlóru tlačítko - více info

Dostupnost Vyprodáno
Cena 53,72 Kč bez DPH
65 Kč / ks
Kód produktu 682
Kategorie Plochy a náčiní - přípravky
Položka byla vyprodána...
 

Dezinfekce Chirox  - 50g   ťapka - popis

 


 Univerzální širokospektrální dezinfekce pro nejširší oblast použití na bázi aktivního kyslíku. Přípravek neobsahuje chlór. 

Šetrný k přírodě.


 

  • chirox je osvědčený přípravek, prověřený dlouholetou praxí
  • přípravek je širokospektrální – účinně likviduje bakterie, viry, kvasinky, plísně, mykobakterie i spory
  • je bez pachové stopy a nevadí lidem ani zvířatům
  • nezabarvuje ani neodbarvuje dezinfikované materiály
  • přípravek má kromě dezinfekčních účinků zároveň mycí vlastnosti
  • lze jej aplikovat i v přítomnosti lidí i zvířat je neagresivní na materiál a vybavení
  • je šetrný k technologiím, zvířatům i lidem
  • je dlouhodobě skladovatelný (doba expirace 3 roky)

Složení: Účinnou látkou CHIROXU je monopersíran draselný, dále obsahuje tenzidy a pomocné látky

Spektrum účinnosti: Baktericidní, plně virucidní, mykobaktericidní, tuberkulocidní, fungicidní

Dávkování: 1 sáček (50g) se rozmíchá v 5 litrech vody 20-30°C teplé. 

 


CHIROX má naprosto univerzální použití, je vhodný pro účely:
1. DEZINFEKCE PLOCH A ZAŘÍZENÍ (podlahy, stěny, pulty, nábytek, lednice, sanitární zařízení, apod.) Chirox je výborným pomocníkem všude tam, kde je potřebné umýt a současně dezinfikovat velké plochy. Roztok se aplikuje jak pomocí otěru (vytíráním), tak pomocí postřiku (vysokotlakým čištěním). Je vhodný k dezinfekci ploch v místnostech, chodbách, halách, stájích pro zvířata apod. Při používání nezapáchá, nepoškozuje zdraví přítomných lidí ani zvířat nepříjemnými výpary. Roztok je bezbarvý a nezabarvuje ošetřované materiály. Je vhodný na veškeré omyvatelné, neporézní materiály.
2. DEZINFEKCE PŘEDMĚTŮ A POMŮCEK (pracovní nástroje a pomůcky, obuv, nádoby, přepravky, nádobí, voděodolné před., hračky, apod.) Chirox je vhodný k mytí a současné dezinfekci všech voděodolných předmětů a pomůcek jak v domácnostech, tak v profesionální sféře. Je kompatibilní s nerezovou ocelí, ušlechtilými kovy, různými druhy plastů, sklem, pryží, porcelánem, keramikou, smaltem a plexiskl
3. DEZINFEKCE BÍLÝCH A STÁLOBAREVNÝCH TEXTILIÍ (ložní prádlo, oblečení, přikrývky, deky, znečištěné koberce, potahy, psí a kočičí pelíšky, kartáče, štětce, dečky a deky pro koně apod.) Chirox je vhodný také k dezinfekci prádla a textilií. Oproti chlorovým přípravkům totiž nepoškozuje vlákna a neodbarvuje materiály. Před použitím doporučujeme provést test stálobarevnosti textilie.
4. PROSTOROVÁ DEZINFEKCE (budov, místností apod.) Dezinfekce vzduchu a prostředí se provádí pomocí fogování za studena, fogování za tepla, nebo za pomocí generátoru aerosolu. Dezinfekci vzduchu a prostředí lze provádět i za přítomnosti zvířat a lidí.
5. DEZINFEKCE KOPYT A POVRCHU TĚLA ZVÍŘAT Dezinfekce kopyt se provádí pomocí koupelní kopyt v roztoku, nebo aplikací na očištěná kopyta pomocí postřiku. Dezinfekce povrchu těla zvířat se provádí otíráním srsti připraveným roztokem s následným oplachem pitnou vodou.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: